Pozostałe opłaty

Na podstawie:

• UCHAŁY NR XLII/558/82 RADY MIEJSKIEJ W BRZEGU
    z dnia 20 kwietnia 2018r. w sprawie: opłat za świadczenie przedszkoli prowadzonych przez Gminę Brzeg,

1. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 zapewnia się dzieciom bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę.

2. Poza godzinami 9:00-14:00 świadczenia realizowane są odpłatnie i obejmują następujące zajęcia:

• gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dzieci i rozwijające ich zainteresowania,
  • zajęcia rozwijające zainteresowania muzyczne, plastyczne, teatralne i inne,
  • zajęcia rozwijające rozwój fizyczny dzieci,
  • zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dzieci,
  • zajęcia opiekuńcze dostosowane do wieku i potrzeb dzieci,
  • zajęcia umożliwiające realizację programów autorskich i innowacji poszerzających podstawę programową wychowania przedszkolnego.

3. Za każdą godzinę korzystania z zajęć określonych w pkt. 2 ustala się opłatę w wysokości  1,00 zł brutto.

4. Opłat za pobyt dziecka w przedszkolu dokonuje się  miesięcznie      z dołu do dnia 14-go każdego miesiąca na konto Przedszkola Publicznego nr 2 w Brzegu SANTANDER BANK POLSKA NUMER KONTA 14109021410000000135239472